poniedziałek, 06 lipca 2020 r.
Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Co to igniezno.pl
Subskrypcja
Uwagi, sugestie ...
 
Wiadomości
miejskie
kulturalne
sportowe
Media
Przemiany
Przegląd Gnieźnieński
O Gnieźnie
edukacja
historia
kultura
rozrywka
teleadresy
turystyka
zdrowie
Na skróty
Galeria

  
Wiadomości
01/08/2006  - [miejskie]
FMS apeluje!

Kliknij aby zobaczyć powiększenieKoleżanki i Koledzy! Młodzi ludzie, coraz częściej emigrują w poszukiwaniu chleba. Co jest powodem takiego stanu rzeczy ? Odpowiedź jest dość prosta – zła i odpychająca ludzi „POLITYKA”! DLATEGO OGŁASZAMY NABÓR DO FMS GNIEZNO! NASZYM CELEM JEST SZUKANIE PRZYSZŁYCH ELIT POLITYCZNYCH !!! Może właśnie Ciebie!? Koniecznie przeczytaj...

W kraju, gdzie zamiast myśleć o tworzeniu miejsc pracy i pozyskiwaniu nowych inwestorów rozgrywa się gry teczkami i ciągle sięga do przeszłości, nie może się nic zmienić. Jednak nie każdy chce i nie każdy może emigrować. Poza tym trzeba ratować naszą ojczyznę od wyludnienia. Wszystko spowodowane jest według nas brakiem w obecnych elitach rządzących mężów stanu.

Jak możemy to zmienić ?

Federacja Młodych Socjaldemokratów to stowarzyszenie, gdzie każdy w wieku od 16-30 lat może rozwijać się
i szkolić własne umiejętności. To grupa przyjacielsko nastawionych do siebie osób, dla której polityka stanowi wyzwanie do działania na rzecz innych. To młodzi ludzie pragnący zmieniać otaczającą ich rzeczywistość, na lepszą, często bardziej kolorową. FMS Gniezno jest bez wątpienia jednym z najprężniejszych kół młodzieżowych w Polsce. Potwierdzają to tytuły koła roku w Województwie Wielkopolskim oraz docenienie aktywności członków naszej organizacji przez nowe, młode władze krajowe Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Czy jest dla nas polityka ?

To źle kojarzące się słowa dzięki młodym ludziom może zyskać nowy, nareszcie pozytywny wymiar. Chcemy aby nasze działania polityczne były działaniami prospołecznymi. Od kilku lat, wcześniej jako Stowarzyszenie Młodej Lewicy Demokratycznej, a obecnie jako Federacja Młodych Socjaldemokratów działamy pozytywnie organizując imprezy kulturalne, sportowe, akcje charytatywne oraz przedsięwzięcia profilaktyczne. Ponad 100 zorganizowanych i przygotowanych działań sprawiło, że wielu naszych członków nabyło przydatne w codziennym życiu umiejętności. Polityka to dla nas słowo klucz do lepszej Polski, która na arenie międzynarodowej będzie silniejsza dzięki aktywności obywatelskiej właśnie na poziomie lokalnym.

Do kogo adresujemy nabór ?

Chcemy dotrzeć do młodych ludzi, do ich świadomości. Chcemy namówić ich do podjęcia wyzwania dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku. Gnieźnianie i mieszkańcy naszego powiatu dzięki naszej organizacji zyskują prawne ramy do swoich przedsięwzięć, a jednocześnie mogą liczyć na pomoc ze strony obecnych członków. Nasze szeregi to obecnie 25 osób działających na niwie samorządowej, w stowarzyszeniach i organizacjach pozarządowych. To uczniowie, studenci i pracownicy, którzy znajdują swój czas dla innych.

NASZYM CELEM JEST SZUKANIE PRZYSZŁYCH ELIT POLITYCZNYCH !!!

Takich elit, których nie będziemy się musieli wstydzić, elit tolerancyjnych, z pomysłami zmieniania szarej rzeczywistości. Nie chcemy kreować kolejnych Giertychów, Gosiewskich czy Lepperów, bo nie takich polityków Polsce potrzeba. Nam potrzeba mężów stanu takich jak Tony Blair czy Poul Nyrup Rasmussen. Może właśnie z Gniezna będzie pochodziła polityczna perełka, która w FMS Gniezno znajdzie odskocznię do wielkiej polityki. Chcemy zaprosić młodych ludzi do wspólnego działania!

Nabór będzie wyjątkowy

Chcemy zainteresować polityką młodych ludzi, a więc wejdziemy z całą mocą młodzieżówki do Internetu. W najbliższym czasie będzie nas można widzieć na czatach pod Nickami zawierającymi nazwę FMS. Będziemy dyskutować o polityce z osobami, które będą chciały podjąć taka dyskusję. Nabór to także reklama wizualna na stronach internetowych w postaci banerów, linków i tematów o FMS i polityce. Wykorzystamy też popularne komunikatory skype i gadu-gadu w specjalnym dniu naboru, kiedy to usiądziemy w naszym biurze i zorganizujemy centrum medialne FMS. Obowiązkowo wyjedziemy również do ludzi naszym specjalnie przygotowanym Wartburgiem 353, obklejonym nazwiskami naszych działaczy i znaczkami FMS. Z głośników popłyną zaproszenia do naszego biura oraz zachęty do wspólnej aktywności. Na ulicach miasta będzie rozdawać ulotki, a plakaty pojawią się w różnych dziwnych miejscach, tak, aby dotrzeć do młodzieży.

Zapraszają:

Łukasz Naczas - Radny Rady Miasta Gniezna

Maciej Wiczyński - Przewodniczący FMS Gniezno

Łukasz Meler - Wiceprzewodniczący FMS Gniezno

Łukasz Skoniecki - Biuro FMS Gniezno

Dawid Antkowsiak - Sekretarz FMS Gniezno

Mikołaj Dorożała - Członek FMS Gniezno


Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie 

o igniezno.pl | redakcja | reklama | zastrzeżenia prawne | kontakt
© 2004 - 2020 r. igniezno.pl | Wykonanie i opieka Logi.pl