wtorek, 02 czerwca 2020 r.
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Co to igniezno.pl
Subskrypcja
Uwagi, sugestie ...
 
Wiadomości
miejskie
kulturalne
sportowe
Media
Przemiany
Przegląd Gnieźnieński
O Gnieźnie
edukacja
historia
kultura
rozrywka
teleadresy
turystyka
zdrowie
Na skróty
Galeria

  
Wiadomości
02/08/2006  - [miejskie]
Baza AGS w Powidzu?

Kliknij aby zobaczyć powiększenieZapoznanie się z infrastrukturą wojskową oraz procesem przygotowań władz państwowych i samorządowych co do możliwości wyboru lotniska w Powidzu, jako ewentualnego miejsca dla przyszłej bazy AGS było głównym celem wizyty zastępcy szefa sztabu ACT ds. wsparcia transformacji – szefa komitetu kierującego programem AGS NATO, gen. Dyw. Alberto Rotari.

[ więcej... ]

01/08/2006  - [miejskie]
63 długie dni we krwi...

Kliknij aby zobaczyć powiększenie1 sierpnia 1944 roku, o godzinie W w okupowanej Warszawie wybuchło powstanie.Braki w amunicji i broni(tylko co szósty powstaniec mógł liczyć na pistolet lub karabin)rekompensowała wola walki i miłość do Ojczyzny.Po wojnie Erich von dem Bach-Zalewski (gruppenfuhrer, który dowodził oddziałami SS pacyfikującymi stolicę)przyznał, iż powstanie w Warszawie było największą bitwą miejską podczas II wojny światowej, porównywalną jedynie z walkami stalingradzkimi.

[ więcej... ]

01/08/2006  - [miejskie]
FMS apeluje!

Kliknij aby zobaczyć powiększenieKoleżanki i Koledzy! Młodzi ludzie, coraz częściej emigrują w poszukiwaniu chleba. Co jest powodem takiego stanu rzeczy ? Odpowiedź jest dość prosta – zła i odpychająca ludzi „POLITYKA”! DLATEGO OGŁASZAMY NABÓR DO FMS GNIEZNO! NASZYM CELEM JEST SZUKANIE PRZYSZŁYCH ELIT POLITYCZNYCH !!! Może właśnie Ciebie!? Koniecznie przeczytaj...

[ więcej... ]

22/07/2006  - [miejskie]
Comesowi na zamkach

Kliknij aby zobaczyć powiększenieWoje z Gniezna rozsławiaja imię swojego grodu bez wsparcia UM

[ więcej... ]

11/07/2006  - [miejskie]
Urząd czynny od 6:00 do 15:30

Kliknij aby zobaczyć powiększenieW związku z falą upałów z dniem 11
lipca 2006 r. Urząd Miejski w Gnieźnie będzie czynny od godziny 6:00 rano.
Wcześniejsze rozpoczęcie pracy Urzędu jest spowodowane falą upałów i ma na celu usprawnienie obsługi interesantów.

[ więcej... ]

10/07/2006  - [miejskie]
Zagrożenie pożarowe

Kliknij aby zobaczyć powiększenieUtrzymująca się fala upałów i brak opadów spowodowały bardzo wysokie zagrożenie pożarowe lasów. Zwracamy szczególną uwagę i prosimy o ostrożność.

[ więcej... ]

07/07/2006  - [miejskie]
Sanepid wydał pozwolenia dla kąpielisk

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej po wnikliwych badaniach próbek wody oddały do urzytku kilkanaście kąpielisk w Gnieźnie i okolicach. Nim wybierzemy się na weekendową wycieczkę na "łono natury" warto zapoznać się z wykazem bezpiecznych i czystych akwenów.

[ więcej... ]

04/07/2006  - [miejskie]
GARG-bilans i kolejny sukces

Kliknij aby zobaczyć powiększeniePodsumowanie realizacji Projektu \\\"Kreowanie postawy przedsiębiorczej na terenach wiejskich\\\" oraz zakwalifikowanie się do finału konkursu \\\"Agro-Program 2005\\\" w kategorii szkolenie kursowe-o tych i innych sukcesach w miniony piątek poinformował na konferencji prasowej prezes GARG\\\'u Jarosław Grobelny.

[ więcej... ]

04/07/2006  - [miejskie]
Kolejne Neoplany w Gnieźnie

Kliknij aby zobaczyć powiększenieZarząd MPK Sp. z o.o. w Gnieźnie oddał na użytek publiczny kolejne dwa 10-cio metrowe autobusy marki Neoplan. Na uroczystym ich przekaznaiu obecny był Prezydent oraz Przewodniczący Rady Miasta Gniezna.

[ więcej... ]

30/06/2006  - [miejskie]
Starosta gościem

W tym tygodniu odbyło się uroczyste rozdanie świadectw uczniom klasy II D. Guinessowcy otrzymali także książkowe upominki od Starosty Powaiatu Jacka Kowalskiego.

[ więcej... ]


Strona: Poprzednia  | numer 2 |  Następna


Wszystkie treści...
 

o igniezno.pl | redakcja | reklama | zastrzeżenia prawne | kontakt
© 2004 - 2020 r. igniezno.pl | Wykonanie i opieka Logi.pl